ما وب سایت طراحی می کنیم


چهار نقطه بسیار مناسب برای نصب دوربین های مداربسته

دوربین های مداربسته خود را در جایی قرار دهید تا بیشترین تاثیر را داشته باشند.


دوربین های مداربسته به 2منظور به کار می روند: تجسس و بازدارندگی.


تصاویری که با دوربین های خود دریافت می کنید،بیشتر اوقات به منظور بررسی دوباره یک تصادف یا جرم به کار می روند. به وسیله آنها می فهمید دقیقا چه اتنفاقی افتاده است. اما دوربین مداربسته به خودی خود عواملی بازدارنده هستند،چون افرادی که بدانند تصویرشان در حال ضبط شدن است،مراقب رفتار خود هستند،برای اینکه دوربین ها بیشترین عملکرد را از خود نشان دهند بایستی مکان مناسبی برای نصب کردن آنها بیابید. در ادامه به بازگویی چهار منطقه از بهترین جاهایی که می توانید عمده دوربین های مداربسته را نصب کنید،می پردازیم.


ورودی ها و خروجی ها
درهای ورودی و خروجی بهترین جاهایی هستند که می توانید تصاویر چهره را مشاهده و ضبط کنید. از این تصاویر می شود برای شناسایی استفاده کرد. به منظور اینکه تصویر با کیفیتی برای شناسایی گرفته شود دوربین های مداربسته را باید به گونه تنظیم کرد تا تصویری به عرض حدود یک متر را بگیرد؛ این مقدار اندازه میانگین عرض در است. هنگامی که دوربین را به سمت نقاط خارجی تنظیم میکنید، فوق العاده دقت کنید. هنگامی که در باز می شود، تغییر ناگهانی مقدار نور اغلب باعث می شود تا سوژه تصویر کاملا سیاه شود. در نتیجه تصویر به دست آمده چیزی جز یک تصویر سیاه رنگ و تیره نخواهد بود. در بسیاری از موارد، مشاهده از بیرون در خروجی بسیار مناسب تر است. نور در این تصاویر بسیار یکنواخت تر می شود، چون دوربین در این مورد از نور خارجی دور است.
با قرار دادن یک تلویزیون یا نمایشگر نزدیک در ورودی، تصاویر چهره ای با کیفیت خواهید داشت. همانطور که مشتریان و یا ملاقات کنندگان وارد می شوند، توجه شان به صورت ناخودآگاه به صفحه تلویزیون جلب می شود. اگر دوربین خود را نزدیک آن مانیتور قرار دهید، تصویر چهره ای کامل و واضح دریافت می کنید. اگر مانیتور تصاویر نظارتی را نمایش دهد،در آن صورت امتیازی ویژه ارائه می کند و عامل بازدارنده قدرتمندی خواهد بود.


محل های انجام تراکنش های مشتری
دوربین های مداربسته همچنین باید در همه نقاطی که کار تراکنش مشتریان انجام می شود،نصب شوند. مکان هایی از قبیل قفسه،بخش های تحویلداری و همه باجه ها. این نقاط در کنار درهای ورودی و خروجی، بهترین تصاویر ممکن برای تجسس را ارائه می کنند. سعی کنید دوربین های مداربسته را در ارتفاع 2متری نصب کنید و طوری باشد که به صورت مستقیم محل را زیر نظر بگیرد. اگر دوربین را بیش از اندازه بالا نصب کنید(مثلا سقف)، در آن صورت چیزی جز تصویر بالای سر افراد را نخواهید داشت.


اهداف احتمالی
منظور ما از اهداف احتمالی، کشوی پول، قفسه های جواهرات، قفسه های مدارک و یا هر جای دیگری است که سارقین ممکن است، آنجا را هدف سرقت قرار دهند. در این جاها، دوربین ها باید تصاویری با پهنای کاملا باز دریافت کنند. در اینجا منظور زیاد شناسایی نیست، بلکه در این جا هدف بازنگری یک اتفاق و یا عکس العمل نشان دادن به آن است. همچنین جاهایی هم هستند که دوربین ها می توانند نسبتا بالا نصب شوند تا درون قفسه ها و کشوها را هم ببیند.


جاهای پرت
پارکینگ ها و کوچه های پشتی نیز مکان های مناسبی برای نصب دوربین های مداربسته به شمار می روند. تصاویری که از این جاها بدست می آید،برای بررسی خرابکاری و خشونت مناسب است. ویژگی بازدارندگی دوربین های مداربسته شما در این مکان ها باز هم به میان می آید. هنگامی که سارقین احتمالی می بینند دوربین مداربسته به آنان خیره شده ممکن است از اقدام خود منصرف شوند.


نتیجه:
چهار مکان ورودی و خروجی، محل انجام تراکنش مشتری، اهداف احتمالی و جاهای پرت بهترین مکانهایی هستند که می توان دوربین های مداربسته را در آنجاها نصب نمود. با این کار تصاویری به دردبخور برای تجسس ضبط می کنید و از قابلیت دوربین های خود در بازدارندگی جرم به خوبی می توانید استفاده نمایید.

فروش و پخش دوربین مداربسته
     طراحی و اجرا شرکت پارسیان 

     Design by:  Parsian Company
گروه فناوری پارسیان|نرم افزار املاک،نرم افزارمشاورین املاک،برنامه املاک،نرم افزار املاک رایگان،طراحی سایت املاک
buy targeted web traffic
نرم افزار موبایل املاک نرم افزار جامع املاک پارسیان نرم افزار مشاور املاک ، نرم افزار مطب https://twitter.com/Parsianitg2 فیس بوک گروه پارسیان تویتر گروه پارسیان