ما وب سایت طراحی می کنیم


امنیت خانه با خرید دوربین مداربسته

به نظر برخی صاحبان خانه نداشتن یک سیستم دوربین مدار بسته به معنی دعوت از مجرمین است تعداد دوربین های مداربسته خریداری شده در دهه گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
خرید دوربین مدار بسته خانگی می تواند از جرم جلوگیری کند و یا در صورت وقوع جرم به عنوان مدرکی معتبر استفاده شود بنابر این باید یک سیستم مناسب انتخاب و نصب کرد.


دوربین های به کار رفته در سیستم CCTV می تواند با سیم و یا بی سیم به هم متصل شوند و تعداد این دوربینها به نیاز شما و ویژگی های سیستم بستگی دارد شما همچنین می توانید در خرید دوربین مداربسته از دوربینهای IP استفاده نمائید.


به طور کلی دوربین های IP وقتی استفاده می شوند که تصاویر در چندین محل مشاهده شود و یا دوربین های بکار رفته زیاد باشد برای نصب دوربین های امنیتی نیاز است که منزل شما از لحاظ امنیتی ارزیابی شود این کار توسط متخصصین گروه فناوری پارسیان انجام می شود
بسیار مهم است که شما در زمان ارزیابی حضور داشته باشید و نظرات خود را بیان کنید زیرا هیچ کس به اندازه شما ملک و یا خانه را نمی شناسد برای مثال وجود نقاطی در محوطه که نیاز به پوشش دارند و یا نیاز به یک دروازه امنیتی بایستی با متخصصین شرکت در میان گذاشته شود بر اساس اندازه و نیاز مندی های ملک شما می توانید از بین مدلهایی که کارشناسان ما به شما پیشنهاد می دهند انتخاب کنید.


بطور کلی مسایلی که شما باید برای خرید دوربین مداربسته مد نظر قرار دهید شامل موارد زیر است :
خرید دوربین مداربسته چرخشی یا PTZ
دید در شب و یا مادون قرمز
ردیابی حرکت به طور خودکار
کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته
سیستم صوتی دو طرفه و یا یک طرفه
سیم کشی
بی سیم
IP


با خرید دوربین مداربسته PTZ می توانید تعداد دوربینهای مداربسته مورد نیاز را کاهش دهید همچنین شما می توانید همه دوربینهای چرخشیدوربین مداربسته مادون قرمز نوری را می بیند که انسان قادر به دیدن آن نیست و این تابش نور رابه یک تصویر حرارتی قابل دیدن تبدیل می کند این دوربینهای مداربسته می توانند در تاریکی مطلق و یا نرخ LUX نزدیک به صفر برای مثال در انبار های بدون پنجره نصب شوند و تصاویر را ضبط کنند.


خرید دوربین مداربسته سیمی یا بیسیمم
برای انجام سیم کشی نیاز به کابلی است که هم به دوربین برق رسانی کند و هم سیگنال دوربین را به سمت گیرنده و یا DVR بفرستد . در اغلب موارد باید کابل را در دیوار و یا در زیر زمین نصب کرد که در این صورت جابجایی دوربین سخت است .سیم کشی برای اماکن بزرگ که دارای چندین ورودی امنیتی هستند بسیار مناسب است و دوربین های مداربسته می توانند تصاویر افراد را در این ورودی ها ضبط کنند در این موارد داشتن قابلیت صدای دو طرفه باعث می شود که از داخل خانه با مهمانانی که وارد می شوند همزمان با دیدن آنها صحبت کرد.
برق رسانی این دوربین های بیسیم برای فضاهای پیرامونی ممکن است مشکل زا باشند. علاوه بر این دامنه برد سیگنال بیسیم محدود است و برای مسافت های بلندتر سیگنال ارسالی در معرض تداخل امواج خواهد بود. یک سیستم امنیتی CCTV با کیفیت بی سیم آنالوگ می تواند در شرایط ایده آل تا 90 متر سیگنال ارسال کند این محدوده برای اغلب خانه ها فراتر از نیاز است سیستم های بیسیم از تکنولوژی Wi-Fi استفاده می کنند.
تنظیم دوربین مداربسته در سیستم بی سیم مانند اتصال لپ تاب به مودم بی سیم است . دقت کنید که کامپیوتر شما گیرنده، ضبط کننده، و کنترل کننده همه دوربین ها و تنظیمات آنها است و بنابراین باید برای دسترسی غیر مجاز ایمن شوندددوربین مداربسته IP سیگنال خود را روی یک شبکه معمولا خصوصی و ویژه می فرستند . از هر جای دنیا میتوان با دسترسی به شبکه تصاویر دوربینها را بررسی کرد البته این سیستم برای املاک بزرگ مناسب است .
پروژه های امنیتی بزرگ از دوربینهای نوع IP استفاده می کنند تا از آسیب رساندن گیرنده و یا ضبط کننده توسط اشخاص حاظر در محل جلوگیری شود . مدیر امنیتی می تواند از جایی خارج از محل همه فعالیت ها را پایش کندد


برای خرید یک سیستم دوربین مداربسته چه چیزی را باید در نظر بگیریم؟
خرید یک سیستم دوربین مداربسته می تواند گیج کننده باشد زیرا سیستمهای بسیاری در بازار وجود دارد برای همین سخت است که شما تصمیم بگیرید که نیاز شما کدام است
اولین قدم این است که یک بازدید کارشناسی از محل پروژه داشته باشید در این مرحله به نکات ذیل برای طراحی سولوشن دوربین مداربسته توجه داشته باشیدد
1-مشخص کردن محلهایی که از نظر کارفرما باید محافظت شود
2-تهیه یک پلان از محل پروژه
3-جانمایی دوربینهای مداربسته با توجه به نیاز کار فرما
4- تعیین بهترین مسیر کابل کشی ومشخص کردن جای سرور تجهیزات مداربسته بر روی پلان مورد نظر
5-مشخص کردن مقدار دقیق کابل کشی لوله کشی و داکت کشی
6-تعیین جنس و نوع کابل مورد نیاز برای سیستم دوربین مداربسته مورد نظر(RG59تمام مس-RG59آلمینیوم مغزی مس-کابل ترکیبی و...)
7-تعیین دید درشب بودن دوربینهای مداربسته با توجه به متراژی که قرار است دوربین در شب جلوی خود را ببیند
8-تعیین TVLدوربینهای مداربسته مورد نظربا توجه به نیاز مشتری و مقدار بودجه ای که در نظر گرفته است
9-تعیین نوع لنز
10-تعیین نوع دوربین مداربسته
11-تعیین قابلیتهای دوربینهای مدار بسته
12-تعیین نوع DVR
13-تعیین مقدار ظرفیت هارد دیسک
14-تعیین منبع تغذیه مناسب برای دوربینهای مداربسته مورد نظر

لطفا به توصیه های ذیل توجه کنید
برای دوربینهای مداربسته خود حتما از تغذیه با کیفیت استاندارد استفاده کنید.
حتما از BNC لحیمی برای نصب دوربین مداربسته استفاده کنید.
از محصولات بدون گارانتی استفاده نکنید (گارانتی حتما باید توسط یک شرکت معتبر ارائه گردد))

فروش و پخش دوربین مداربسته
     طراحی و اجرا شرکت پارسیان 

     Design by:  Parsian Company
گروه فناوری پارسیان|نرم افزار املاک،نرم افزارمشاورین املاک،برنامه املاک،نرم افزار املاک رایگان،طراحی سایت املاک
buy targeted web traffic
نرم افزار موبایل املاک نرم افزار جامع املاک پارسیان نرم افزار مشاور املاک ، نرم افزار مطب https://twitter.com/Parsianitg2 فیس بوک گروه پارسیان تویتر گروه پارسیان