ما وب سایت طراحی می کنیم


افزایش استفاده از دوربین های مداربسته با کیفیت HD

فروش و پخش دوربین مداربسته

افزایش استفاده از دوربین های مداربسته باکیفیت HD در سالیان اخیر موضوع داغی بوده است.پیش بینی میشود که امسال برای اولین بار خرید وفروش دوربین های مداربسته شبکه ای و کیفیت مگا پیکسل بهتر ازعمده دوربین های مداربسته دیگرباشد.
درسال های اخیر تولید کنندگانی از قبیلی DallmeierوArecont vison,Avigilonبیشتر به سمت دوربین های مداربسته مگاپیکسل بالاتر از بیست مگاپیکسل تادوربین های گیگاپیکسل پیشرفته اند.اما این پیشرفت ها درمحیط های نظارتی وسیع مانند مرزها و ورزشگاه ها کاربرد دارند .درتحقیق موسسه IMSانتظار نمی رود که چنین پیشرفت هایی به شکل انبوه مورد استفاده قرار گیرند.در حرکتی مشابه در بازار مصرف کنندگان دوربین های ویدیویی نیز چنین حرکتی دیده میشودوتقریباٌغیر محتمل است که امسال جهش های بزرگی در وضوح تصویر دوربین مداربسته اتفاق بیفتد.درعین اینکه تولید کنندگان وضوح تصویر بالاتری تولید خواهندکرد،همچنین تصمیم گرفته اند در زمینه ویژگی های دوربین به رقابت بپردازندوکیفیت تصویری بهتری
ارائه نمایند.بر اساس تحقیق موسسه IMS انتظار می رود حرکت مشابهی در صنعت نصب دوربین مداربسته دیده شود.محدوده یک تا1،99 مگاپیکسلی نیازهای کلی کاربران را رفع خواهد کرد .اما بابالا رفتن درخواست ها برای کیفیت مگاپیکسل بالاتر ، افزایشی در قابلیت های دوربین مداربسته مشاهده خواهد شد ودیگر کیفیت تصویر تنها به اعداد مگاپیکسل منحصر نخواهد شد.
این حرکت ها از هم اکنون دیده میشوند.حسگرهای محدوده پویایی وسیع(WDR)به دوربین های مداربسته این امکان را می دهند تانویز های تصویری راکه به خاطره نقاط تاریک وروشن تصویر به وجود آمده اند فیلتر کنند؛بدین وسیله تصاویری باکیفیت بالاتر در شرایط نوری مختلف به وجود می آید.همین امردرباره دوربین های مداربسته روز-شب نیز صدق می کند.این دوربین ها می توانند از حالت رنگی در روز به حالت تک رنگ در شب تبدیل شوند.اما قابلیت روز و شب با فن آوری های جدیدی مثل لایت فایندرLightfinder(پیداکننده نور)ساخت شرکتAxisحالت رقابتی خود را یافته است.دوربین های مداربسته بافن آوری لایت فاندر می توانند در هر دو حالت روز وشرایط نوری پایین تصاویری رنگی ارائه کنند.بر اساس تحقیق موسسهIMSانتظار می رود،باپیشرفت فن آوری وقابلیت های دوربین مداربسته در طول سال 2013وبعد از آن،کیفیت تصویری افزایش یابد وهمین امر میدان نبردی را برای تولیدکنندگان پدید می آوردتاایده های فروش منحصر به فرد خود راارائه کنند.
نظارت تصویری همراه واژه ای همچون چتر است که می تواند نصب دوربین مداربسته در خودرو ها،تصاویر گرفته یا ارسال شده بر روی تجهیزات همراه وتریلرهای نظارت تصویری همراه رادربگیرد.در بازار نصب دوربین مداربسته خودروها هر روز بیش از پیش فن آوری های در حال حرکت به سمت ارسال از طریق ابزارهای همراه هستند. از قدیم،در بازار دوربین های مداربسته خودرویی،تصاویر ظبط شده بر روی وسیله نقلیه هنگامی که این وسیله پایگاه یا ایستگاه خود باز می گشت،منتقل می شد ومورد استفاده قرار میگرفت.این بازار که از دوربین های مداربسته وابزارهای ضبط کردن نصب شده در ماشین های پلیس ، تاکسی ها ، اتوبوس ، قطار و ماشین های باری تشکیل شده است، انتظار می رود در سال 2013حدود 540میلیون دلار درآمد داشته باشد.به تازگی پیشرفتی در هر دو زمینه صنعت های نظارت تصویری همراه و زیر ساختارهای بی سیم صورت گرفته تا تصاویر ویدیویی به صورت بی سیم از یک دوربین مداربسته نظارت تصویری همراه به مرکز کنترل انتقال یابد و همکاران بتوانند به صورت آنی موقعیت را رصد کنند و متناسب به آن پاسخ دهند. به صورت اصولی این نوع ارتباط با استفاده از زیر ساخت های نقطه به چند نقطه یا شبکه مش و شبکه های سلولی امکان پذیر است.در تحقیق موسسه IMS پیش بینی شده که در سال آتی توجه ویژه وجدیدی بر روی انتقال تصاویر دوربین مداربسته به صورت هوشمند صورت می گیرد. این راهکار قادر است تا به صورت فعال اتصال شبکه را پایش کند و قابلیت ارسال تصاویر عمده دوربین های مداربسته به صورت بهینه را فراهم نماید.رمزگذاری هوشمند،تحویل و پیش نویس انتقال تصاویر ویدیویی به صورت بهینه شده وگستردگی پهنای باند افزایش یافته حتی شبکه هایی با پهنای باند کمتری رابه همراه خواهد اشت وتصاویر بدون اختلال می توانند از یک دوربین مداربسته در حال حرکت انتقال یابند. برای یک اتاق کنترل این امر دارای چندین فایده است. برای ماٌموران پلیس، قابلیت اتاق کنترل برای مشاهده یک رویداد به صورت زنده این مکان را فراهم می سازد تادر لحظه به ارزیابی موقعیت بپردازند و ماٌموران در محل را بهتر راهنمایی کنند. در بخش حمل ونقل عمومی، دوربین های مداربسته نصب شده در اتوبوس و قطارهای بیرون شهری و درون شهری تصاویر مسافران راتهیه می کنند. اگر رخدادی در حال وقوع باشد، راننده می تواند تصویر را به صورت آنی به مرکز کنترل بفرستد و در خواست کمک نماید .
در هر دو مورد کیفیت تصاویر ارسالی باید به اپراتور این قابلیت را بدهد تا رویداد را به درستی تعبیر و متناسب با آن پاسخ ارسال کنند .
با اراسال تصاوردوربین مداربسته به صورت انعطاف پذیر , کیفیت تصاویر می تواند با توجه به پهنای باند موجود تغییر یابد . حتی با اندازه تصاویر پایین تر در مقایسه با ارتباطات صوتی قدیمی ارائه بهتر و دقدق تری از HDدر لحظه انتقال یابد تا بهترین عکس العمل صورت گیرد , می توان این تصاویردوربین های مداربسته نصب شده را ذخیره کرد و بعدا برای مقاصد دیگر آنها را مورد استفاده قرار داد .
با استفاده از همان فن آوری می توان تصاویردوربین های نصب شده را از مرکز کنترل به مسیر دیگری و مثلا به تلفن هوشمند , تبلت , لپ تاپ یا یک نمایش گر موجود در خودرو ارسال کرد . این تصاویر می توانند به صورت زنده یا ضبط شده باشند و با یکپارچه سازی بستر های نرم افزار مدیریت تصویری مرکزی از قبیل سیستم شناسائی خودکار , پلاک ماشین وبررسی شناسایی چهره،می توان اطلاعات اضافی را ارزیابی وبه ابزارهای همراه منتقل کرد.در بریتانیا مسئولین پلیس اعلام کرده اند که این قابلیت در آینده اهمیت زیادی می یابد.

فروش و پخش دوربین مداربسته
     طراحی و اجرا شرکت پارسیان 

     Design by:  Parsian Company
گروه فناوری پارسیان|نرم افزار املاک،نرم افزارمشاورین املاک،برنامه املاک،نرم افزار املاک رایگان،طراحی سایت املاک
buy targeted web traffic
نرم افزار موبایل املاک نرم افزار جامع املاک پارسیان نرم افزار مشاور املاک ، نرم افزار مطب https://twitter.com/Parsianitg2 فیس بوک گروه پارسیان تویتر گروه پارسیان