ما وب سایت طراحی می کنیم


تاریخچه دوربین های Hikvision

شرکت فناوری دیجیتال هایک ویژن Hikvision (با مسئولیت محدود) یکی از تامین کنندگان پیشرو جهان در زمینه محصولات نظارت تصویری و دوربین های مداربسته در جهان می باشد که در سال 2001 تاسیس شد.
Hikvision از یک شرکت کوچک که فقط 28 کارمند داشت رشد کرد و به یک شرکت بزرگ جانی با بیش از 6500 کارمند که شامل 2000 مهندس می شود تبدیل شد.
تیم R & D در صنعت و توانایی برای نوآوری مستمر در کمپانی هایک ویژن شکل گرفت که محصولات مختلف DVR و NVR ،کارت های فشرده سازی ، دوربین های مداربسته IP کیفیت بالا و دوربین های صنعتی و دامر را به سرعت و با کیفیت ارائه می دهد
این محصولات در بیش از 100 کشور جهان استفاده می شود و دوربین ها و محصولات این شرکت جهت ایمنی اماکن در جان استفاده می شود.نمایندگی های اصلی این شرکت در آمستردام برای پوشش دهی به اروپا ، در دبی برای خاورمیانه ، در چین و همچنین لس آنجلس آمریکا است. همچنین سرمایه گزاری هایی در چین و هند انجام شده و یک مرکز نگهداری در هنگ کنک وجود دارد.
هایک ویژن با محصولات خوب مخصوصا DVRهای نوع یک و دوربین های مداربسته با کیفیتش توانست رشد سریعی را طی کند تا جایی که جزو 50 شرکت برتر جهان در قسمت نظارت تصویری و دوربین مداربسته می باشد.

فروش و پخش دوربین مداربسته
     طراحی و اجرا شرکت پارسیان 

     Design by:  Parsian Company
گروه فناوری پارسیان|نرم افزار املاک،نرم افزارمشاورین املاک،برنامه املاک،نرم افزار املاک رایگان،طراحی سایت املاک
buy targeted web traffic
نرم افزار موبایل املاک نرم افزار جامع املاک پارسیان نرم افزار مشاور املاک ، نرم افزار مطب https://twitter.com/Parsianitg2 فیس بوک گروه پارسیان تویتر گروه پارسیان